Doradztwo.

W TIAS wierzymy, że każdy biznes i inwestycja są wyjątkowe. Właśnie dlatego, w celu zaoferowania kompleksowej obsługi prawno-finansowej, staramy się w pełni odpowiedzieć na zapotrzebowanie naszych Klientów. W tej zakładce zachęcamy Cię, do zapoznania się z naszymi czołowymi kategoriami w zakresie doradztwa.

Doradztwo inwestycyjne

W TIAS wierzymy, że każdy biznes i inwestycja są wyjątkowe. Właśnie dlatego, w celu zaoferowania kompleksowej obsługi prawno-finansowej, staramy się w pełni odpowiedzieć na zapotrzebowanie naszych Klientów. Do naszych czołowych segmentów doradztwa inwestycyjnego należą poniższe kategorie.

zagraniczni inwestorzy

Pokaźną część naszych Klientów stanowią zagraniczni inwestorzy, którzy właśnie ze względu na potencjał polskiego rynku, zdecydowali się wprowadzić tutaj swój biznes. W TIAS posiadamy szeroko rozbudowany Zespół, który specjalizuje się w obsłudze i wsparciu tego segmentu.

specjalne strefy ekonomiczne

W TIAS wspieramy naszych Klientów - zarówno podejmujących, jak i już prowadzących działalność na terenie Specjalnych Stref Ekonomicznych.
Nasi specjaliści dzięki znajomości rynku, potrafią wczuć się w rolę przedsiębiorcy działającego w tym segmencie. Bieżąca znajomość zmian i aktualizacji w przepisach daje nam możliwość, reagowania na bieżąco w kwestiach kluczowych dla naszych Klientów.

Doradztwo finansowe

W TIAS wierzymy, że każdy biznes i inwestycja są wyjątkowe. Właśnie dlatego, w celu zaoferowania kompleksowej obsługi prawno-finansowej, staramy się w pełni odpowiedzieć na zapotrzebowanie naszych Klientów. Do naszych czołowych segmentów doradztwa finansowego należą poniższe kategorie.

pozyskiwanie finansowania

W TIAS świadczymy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa związanego z szeroko pojętym pozyskiwaniem finansowania oraz planowaniem inwestycyjnym. Wierzymy, że rozwój każdego przedsiębiorstwa jest uzależniony od wizji oraz kapitału, który umożliwi wdrożenie planu. Bariera finansowa z reguły jest tym czynnikiem, który uniemożliwia zaplanowany postęp przedsiębiorstwa, dlatego nasi specjaliści doradzają w kwestiach dotyczących aktualnych ofert finansowania przedsiębiorstw oraz pomagają osiągnąć Twój sukces.

raporty

Proces złożenia prawidłowego raportu podlega wielu skomplikowanym procedurom, które są związane z poszczególnymi dziedzinami. Dokumentacja powinna spełniać najwyższe standardy oraz powinna być zgodna z aktualnymi przepisami, co gwarantuje bezpieczeństwo przedsiębiorstwa. W celu uniknięcia negatywnych skutków, wynikających z ryzyka błędu czy niejasności w dokumentach w trakcie samodzielnego składania raportów przez interesariuszy, rekomenduje się zlecanie takich działań do firm zewnętrznych, które specjalizują się w tym zakresie. Nasi specjaliści od lat wspierają swoich Klientów w zakresie kompleksowego przygotowywania raportów dla podmiotów zewnętrznych - dodatkowo specjalizujemy się w prowadzeniu wewnętrznych szkoleń w firmach.

prognozy finansowe

Jedną ze składowych, mających wpływ na rozwój firmy jest odpowiednie planowanie i zarządzanie. Te czynniki są powiązane z umiejętnym tworzeniem prognoz finansowych, dotyczących projektów w przedsiębiorstwach. Odpowiednio zaimplementowane zjawisko prognozowania, kształtuje powodzenie większości projektów w firmach. 


wprowadzanie na giełdę

Specjaliści TIAS są wyspecjalizowani w zakresie wsparcia przedsiębiorców w rozwoju ich projektów biznesowych oraz wprowadzaniu firm na giełdę. Naszą domeną  jest indywidualne podejście. Na tej podstawie opracowujemy dedykowany pakiet usług, które jest rekomendowany przez naszych specjalistów.

dotacje

TIAS to przedewszystkim pasja i wiedza. Nasza Kancelaria cechuje się wysoką frekwencją otrzymanych dotacji oraz wdrożonych projektów. Jeśli potrzebujesz dodatkowych środków w celu zrealizowania projektu, mającego na celu rozwój Twojej firmy, jednak nie posiadasz doświadczenia w tym zakresie - jesteśmy w stanie Ci pomóc. Przedstawimy Ci skuteczną wiedzę w jaki sposób można uzyskać lepsze finansowanie oraz napiszemy za Ciebie wniosek, który z pewnością zwróci uwagę innych.

wirtualne biura

Od kilku lat jednym z naszych wyróżników jest kompleksowa usługa dotycząca rejestrowania i prowadzenia wirtualnego biura dla firm. Jeśli szukasz optymalizacji kosztów wynajmu i zatrudnienia personelu ta usługa jest dla Ciebie. Usługa ta jest doskonałym rozwiązaniem dla firmy typu start-up, gdzie praca najczęściej ma charakter zdalny

Czy wiesz że?

Antea