Księgowość.

Jako eksperci w księgowości już od ponad 20 lat oferujemy naszym Klientom szeroki wachlarz usług. W naszej organizacji szczycimy się wewnętrznymi procesami, które ułatwiają naszym Klientom kompleksowe zrozumienie rachunkowości w kontekście ich biznesu. Dzięki temu, z większą pewnością potrafią dokonywać odpowiednich decyzji inwestycyjnych w przyszłości. Naszą flagową usługą jest pełna księgowość, dzięki której nasi Klienci odczuwają kontrolę nad swoimi przedsiębiorstwami i mogą wspólnie z nami bezpiecznie rozwijać swój biznes. Outsourcing usług księgowych TIAS generuje oszczędności w firmie oraz wpływa na zwiększenie efektywności procesów księgowych.


księgowość budżetowa

Rachunkowość budżetowa i jej specyfikacja ma dla nas proste zasady. Jesteśmy Kancelarią, która zna wszelkie aktualne parafgrafy i wytyczne, które dotyczą Twojej firmy. Głęboko wierzymy w indywidualizm każdego biznesu, w związku z tym staramy się dostosowywać nasze oferty tylko do Twoich potrzeb.

księgowość dla stowarzyszeń

Nie wiesz jak powinna być prowadzona księgowość dla Twojego Stowarzyszenia lub Fundacji? Nie przejmuj się - nie musisz tego wiedzieć. Marka TIAS wspiera podmioty o takim charakterze w zakresie kompleksowej usługi wykonawczo - doradczej.

księgowość online

Dzięki licznym oprogramowaniom, nasza Kancelaria oferuje przejrzysty sposób prowadzenia ksiąg rachunkowych. Tego typu cyfryzacja w dużej mierze usprawnia współpracę oraz daje całkowitą transparentność wszelkich zestawień księgowych.

księgowość standardowa

Dzięki naszej znajomości branży księgowości i finansów, masz możliwość zająć się swoim biznesem, w pełni oddelegowując tą część dla nas. Dlaczego? Jesteśmy Zespołem, dla którego praca stanowi pasję. W TIAS wiemy, co warto wiedzieć i na bieżąco informujemy o tym naszych Klientów. Dodatkowo, jako wyspecjalizowany Zespół, prowadzimy szkolenia i treningi dla firm.

księgowość dla Klienta zagranicznego

Jesteśmy świadomi tego, że rynek Polski jest atrakcyjnym obszarem w kontekście inwestycyjnym. Sytuacja gospodarcza sprzyja jego dalszemu rozwojowi, co korzystnie wpływa na naszą infrastrukturę. Jest bardzo duże zainteresowanie ze strony potencjalnych Inwestorów Zagranicznych pod kątem rozpoczęcia swoich Inwestycji, jednak z czasem mimo rozbudowanych Zespołów i umiejętności, napotykają na miejscu pewne problemy związane z brakiem znajomości tego dynamicznego rynku.

Czy wiesz że?

Antea