Doradztwo podatkowe.

Jako specjaliści TIAS świadczymy usługi z zakresu doradztwa biznesowego i podatkowego. Dla nas najważniejszy jest Twój cel, który chcesz osiągnąć  w swoim biznesie.
Jesteśmy otwarci na dzielenie się wiedzą, praktycznymi wskazówkami oraz zapewnieniem kompleksowej obsługi w zakresie reprezentacji przed organami podatkowymi. Naszą specjalizacją jest obsługa kontroli podatkowych, kontroli celno-skarbowych oraz postępowań podatkowych i sądowo-administracyjnych.

Podatki

Cenimy sobie przejrzystą pracę zespołową. Między innymi ta wartość, przekłada się na skuteczność naszych działań w zakresie podatków. Jest to branża, która wymaga ciągłej analizy i znajomości branży, w której nasi Specjaliści są na bieżąco.

postępowanie podatkowe

Specjalizujemy się w postępowaniach podatkowych, w których wykorzystujemy swoje umiejętności związane ze sprawdzonymi procedurami, znajomością branży i angażującą obie strony komunikacją. Jesteśmy w stanie przeprowadzić tego typu procesy dynamicznie i solidnie. 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie postępowania przed organem podatkowym:

- służymy asystą przy kontroli podatkowej,

- sporządzamy wyjaśnienia dla organu podatkowego,

- doradzamy w kwestii praw w trakcie kontroli,

- sporządzamy odwołanie od decyzji, skargę do Sądów Administracyjnych,

- sporządzamy analizy i opinie podatkowe,

- kompleksowo prowadzimy postępowanie podatkowe.


obsługa kontroli i audytów

Wszelkiego typu kontrole Skarbowe i Audyty są niezwykle czasochłonne i problematyczne dla pracowników firm, którzy nie posiadają w tym segmencie aktualnych kwalifikacji. W takich sytuacjach najkorzystniej jest powierzyć swój problem firmom zewnętrznym, które się w tym specjalizują. Nasza Kancelaria nie tylko oszczędza czas naszych Klientów ale dzięki transparentności i rzetelnej komunikacji, zmniejsza ryzyko takich kontroli w przyszłości.

doradztwo celno podatkowe

Dostarczamy naszym Klientom sprawdzone i solidne rozwiązania dopasowane do ich potrzeb. W każdej naszej współpracy, Klienci cenią sobie nasze praktyczne i bezpieczne rozwiązania w zakresie prawa i podatków, dzięki którym szybciej są w stanie osiągnąć swój cel. 


Czy wiesz że?

Antea