Kadry i płace.

Doświadczenie potwierdza kompetencje. Jest to najbardziej adekwatne sformułowanie, które opisuje naszą usługę z segmentu Kadry i płace. Gwarantem naszej dobrej współpracy jest możliwość skorzystania z wiedzy międzynarodowego zespołu, który na bieżąco wspiera się aktualnymi rozwiązaniami technologicznymi.

kadry i płace

Jest to jedna z bardziej rozbudowanych usług administracyjnych w naszej firmie. W połączeniu z usługą dotyczącą pełnej księgowości, staramy się w uzupełnieniu oferować naszym Klientom jak najbardziej kompleksowe rozwiązania dla ich firm.

rekrutacja

Kładziemy wyjątkowy nacisk na prawidłowy proces rekrutacji w firmach naszych Klientów. Do naszych zadań należy między innymi przygotowywanie aktualnie wymaganych dokumentów z zakresu specyfiki pracy.


zagraniczni inwestorzy

TIAS to firma, która posiada 5 swoich lokalizacji - cztery na terenie Polski i jedną w Seulu. W nawiązaniu, staramy się być bliżej naszych Klientów, którzy mają w planach realizować swoje projekty na terenie Polski. Jesteśmy otwarci na spotkania, na których mamy możliwość zaprezentowania naszych umiejętności i tego w jaki sposób możemy Wam pomóc w osiągnięciu celów. 

Czy wiesz że?

Antea