there is always a solution.

O nas.

UMIEJĘTNOŚCI, WIZJA, PASJA. Tak w skrócie przedstawia się zarys historyczny marki TIAS, której korzenie sięgają już 1997 roku.

TIAS - jesteśmy firmą doradczą, która specjalizuje się w usługach finansowych i prawnych dla Klientów polskich i zagranicznych, ze szczególnym uwzględnieniem rynku azjatyckiego. Nasze wyspecjalizowane departamenty: księgowy, prawny, podatkowy, a także kadry i płace kompleksowo oraz skutecznie odpowiadają na wszystkie potrzeby Klientów, pomagając w bezpiecznym prowadzeniu i rozwijaniu biznesu. Ponadto, zajmujemy się konsultingiem w zakresie prawa gospodarczego oraz zarządzaniem projektami inwestycyjnymi. Realizujemy swoją misję w oparciu o motto „there is always a solution” – zawsze znajdując najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów.

Obecnie nasza firma zrzesza w swoich siedzibach ponad 100 wysoko wykwalifikowanych pracowników, oferując swoim Klientom szeroki wachlarz specjalistycznych usług. Nasi Klienci cenią współpracę z nami dzięki brakowi korporacyjnej struktury, co umożliwia większą swobodę i możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb. Te i wiele innych wartości wpłynęły na zasięg i rozpoznawalność działań naszej marki na rynku międzynarodowym. Nasza wiedza, doświadczenie, a także globalny zasięg umożliwiają realizację ambitnych projektów na całym świecie.

Historia
firmy.

Nasze biura.

Biuro

Wrocław

ul. Hallera 78/4
53-324 Wrocław
tel.: +48 71 737 29 00
Biuro

Szczecin

ul. Zbożowa 4A/2
70-653 Szczecin
tel.: +48 91 444 07 99
Biuro

Warszawa

Al. Żwirki i Wigury 16A
02-092 Warszawa
tel.: +48 536 917 399
Biuro

Katowice

ul. Chorzowska 150
40-101 Katowice
tel.: +48 535 042 121
Biuro

Seoul

Regus - Seoul Kyobo Securities Building-Youido · 10/FL, Kyobo Securities Building, 97 Uisadang-daero, Yeoeuido-dong
Seoul 04168 Korea Południowa
tel.: +82 10 9462 7799
Biuro

Gorlice

ul. Mickiewicza 13
38-300 Gorlice
tel.: +48 536 083 399
Biuro

Gorzów Wielkopolski

ul. Londyńska 3F/11
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel.: +48 508 627 341
Biuro

Kielce

ul. Karola Olszewskiego 20
25-663 Kielce
tel.: +48 692 036 949

Nasza oferta.

Najważniejsze dla Twojej firmy usługi księgowo – prawne w jednym miejscu.

Księgowość

Jako eksperci w księgowości już od ponad 20 lat oferujemy naszym Klientom szeroki wachlarz usług. W naszej organizacji szczycimy się wewnętrznymi procesami, które ułatwiają naszym Klientom kompleksowe zrozumienie rachunkowości w...

Czytaj więcej

Prawo

Usługi prawne świadczone przez TIAS to zestaw kompleksowych działań związanych z doradztwem w zakresie prowadzenia biznesu i inwestycji. Nasz międzynarodowy zespół ekspertów zapewnia profesjonalną opiekę prawną dostosowaną do indywidualnych potrzeb...

Czytaj więcej

Doradztwo

W TIAS wierzymy, że każdy biznes i inwestycja są wyjątkowe. Właśnie dlatego, w celu zaoferowania kompleksowej obsługi prawno-finansowej, staramy się w pełni odpowiedzieć na zapotrzebowanie naszych Klientów. W tej zakładce...

Czytaj więcej

Doradztwo podatkowe

Jako specjaliści TIAS świadczymy usługi z zakresu doradztwa biznesowego i podatkowego. Dla nas najważniejszy jest Twój cel, który chcesz osiągnąć  w swoim biznesie.
Jesteśmy otwarci na dzielenie się wiedzą, praktycznymi wskazówkami...

Czytaj więcej

Szkolenia

Eksperci TIAS od ponad 20 lat prowadzą liczne szkolenia mające na celu rozwój inwestycji, przedsiębiorstw i kompetencji. Zapoznaj się z naszą ofertą - rozwijaj swój biznes wspólnie z nami.

...
Czytaj więcej

Kadry i płace

Doświadczenie potwierdza kompetencje. Jest to najbardziej adekwatne sformułowanie, które opisuje naszą usługę z segmentu Kadry i płace. Gwarantem naszej dobrej współpracy jest możliwość skorzystania z wiedzy międzynarodowego zespołu, który na...

Czytaj więcej

Jesteśmy partnerem światowej organizacji Antea Group. Międzynarodowa organizacja, która zrzesza firmy opierające się na najwyższych standardach pracy w zakresie audytów, konsultacji, doradztwa podatkowego i prawa.

Dowiedz się więcej na temat Organizacji na oficjalnej stronie naszego partnera - https://antea-int.com

Antea

Aktualności.

Poland-Korea Business Forum 2024 - eksperci TIAS z prelekcją w Seulu

Przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym tegorocznym kalendarzu. Z wielką radością i dumą informujemy, że po raz kolejny weźmy udział w zorganizowanej przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu misji gospodarczej do Korei Południowej.

Czytaj więcej

Zaproszenie na konferencję „System Emerytalny dla Obcokrajowców”

Serdecznie zapraszany na konferencję „System Emerytalny dla Obcokrajowców”.

Czytaj więcej

Dobre prawo migracyjne jednym z filarów pomocy Ukrainie

W niespokojnym czasie, gdy w Ukrainie nadal trwa konflikt zbrojny, ważne jest, abyśmy potrafili skoncentrować się na perspektywach pomocy i odbudowy.

Czytaj więcej

Już wkrótce mija termin raportowania CbC

W ramach prac OECD mających na celu przeciwdziałanie transferowi zysków m.in. do rajów podatkowych, wypracowano mechanizm raportowania Country by Country (CbC).

Czytaj więcej
Zobacz wszystkie aktualności